Корончате свердло (фреза кільцьева) Weldon19 HSS
Корончасте свердло FS CUT (кільцева фреза ) виготовлена з високоякісної швидкорізальної сталі та призначено для свердління конструкційної сталі, алюмінію, бронзи, платику та інших матеріалів

Підходить для всіх магнітних та стаціонарних свердлильних верстатів обладнаних патроном Weldon 19 (3/4)

- Хвостовик Weldon 19 (19.5 мм)
- HSS високоякісна швидкорізальна сталь
- Максимальна глибина свердління до 55 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FS CUT |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Застосування коронки/пилки | Метал |
| Конструкція | Збірна |
| Максимальна довжина | 55 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 5 |
| Ріжучий матеріал | HSS (швидкоріжуча сталь) |
| Тип (по глибині свердлення) | Довга (50-60 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴





