


Свердло корончате (фреза) по металу твердосплавне BDS Maschinen ТСТ (HM) 20x30 мм Carbide Weldon19 HKK 020
Свердло по металу корончасте BDS Maschinen ТСТ 20x30 мм
Корончасті свердла TCT (HM) (корончаті фрези TCT/HM) для свердління Hardox, нержавіюча сталь, сталь з високою міцністю.
Фреза корончата (коронка по металу або кільцеве свердло) - ріжучий інструмент, призначений для свердління наскрізних отворів великого діаметру в листовому і профільному металопрокаті.
Підходять для всіх свердлильних верстатів із хвостовиком Weldon 19.

Характеристики коротатого свердла:
-
Діаметр свердління (d): 12,0 -150 мм
-
Глибина свердління (L): 30 мм,
-
Хвостовик Weldon 19 (19.05 мм) для діаметрів 12-60 мм
-
Хвостовик Weldon 32 (31.75 мм) для діаметрів 61-150 мм
-
Ріжучий матеріал: твердосплавні ріжучі зуби TCT (Tungsten Carbide Tipped)
-
Виробник: BDS Maschinen

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Застосування коронки/пилки | Метал |
| Максимальна довжина | 30 мм |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Мідь, Алюміній, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Мокре |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Тип (по глибині свердлення) | Коротка (25-40 мм) |
| Хвостовик | Weldon 19 (3/4) |
- Ціна: 1 760 ₴


