


Свердло корончате (фреза) по металу твердосплавне BDS Maschinen ТСТ (HM) 12x30 мм Carbide Weldon19 HKK 012
Фреза по металу твердосплавна корончаста BDS Maschinen ТСТ 12x30 мм
Корончасті свердла TCT (HM) (корончаті фрези TCT/HM) для свердління Hardox, нержавіюча сталь, сталь з високою міцністю.
Фреза корончата (коронка по металу або кільцеве свердло) - ріжучий інструмент, призначений для свердління наскрізних отворів великого діаметру в листовому і профільному металопрокаті.
Підходять для всіх свердлильних верстатів із хвостовиком Weldon 19.

Характеристики корончатого свердла:
-
Діаметр свердління (d): 12,0 -150 мм
-
Глибина свердління (L): 30 мм,
-
Хвостовик Weldon 19 (19.05 мм) для діаметрів 12-60 мм
-
Хвостовик Weldon 32 (31.75 мм) для діаметрів 61-150 мм
-
Ріжучий матеріал: твердосплавні ріжучі зуби TCT (Tungsten Carbide Tipped)
-
Виробник: BDS Maschinen

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BDS Maschinen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 19.05 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 12 |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Твердосплавна напайка | Да |
| Застосування коронки/пили | Метал, Hardox, Нержавіюча сталь, Чавун, Загартована сталь, Неіржавка сталь |
| Довжина: | 30 мм |
| Тип (по глибині свердлення) | Коротка (25-40 мм) |
| Хвостовик | Weldon 19 (3/4) |
- Ціна: 1 637 ₴


